
Dekorációs célra készült Sweet dreams felirat.
Dekorációs célra készült Sweet dreams felirat, xps keményhab alapanyagból!
A kezdőbetű nagybetű, a többi kisbetű. A betűk egymáshoz kötöttek. A feltüntetett ár a teljes feliratra vonatkozik!
A terméklapon megvásárolható Sweet dreams feliratot xps keményhab alapanyagból készítjük el, mely anyagában rózsaszínű. A 2 cm-es vastagságából fakadóan vízszintes felületre letéve megáll önmagában, nem dől el.
Mivel a felirat betűi egymáshoz kötöttek, dekorációként bárhol elhelyezhető, kétoldalú ragszasztó segítségével akár falra is könnyen rögzíthető. Ebben az esetben fontos, hogy a felület por, zsírmentes és egysíkú legyen. Elsősorban beltéri használatra ajánljuk.
Az xps polisztirolból készült feliratokat tetszőleges színűre át lehet festeni, ebben az esetben vízzel hígítható festéket kell használnod. Ilyen például a vízbázisú akril, vagy a vízzel hígítható falfestékek.
A terméklapon szereplő Sweet dreams feliratból a Sweet szó 53 cm széles, ahol az S betű magassága 12 cm. A dreams szó szélessége: 62 cm. A betűk vastagsága egységesen 2 cm. Ha ettől eltérő méretű feliratra lenne szükséged, írj nekünk! A rendelkezésre álló alapanyag méreteinek korlátain belül más méretben is el tudjuk készíteni.
Mutatunk egy nagyobb képet is a feliratról:

Részletes termékadatlap
- Terméktípus
- Feliratok
- Alapanyag
- XPS extrudált polisztirol
- Felület
- Homogén, egyenletes
- Mire kell figyelni a használat során?
- Figyelj, hogy a ragasztandó felületek szárazak, zsír és pormentesek legyenek!
- Milyen magas?
- 12 cm
- Milyen széles?
- 62 cm
- Milyen vastag?
- 2 cm
- Kialakítás, forma
- Sík lapból kivágott
- Milyen színű?
- Rózsaszínű
- Miért pont rózsaszínű?
- Mert az XPS polisztirol alapanyagot, melyből a betűket készítjük eredetileg ilyen színben gyártják
- Festhető más színűre?
- Természetesen! Vízzel hígítható festéket kell használnod
- Rendelhető egyedi méretben?
- Igen, vedd fel velünk a kapcsolatot, s elkészítjük
- Mennyire törékeny?
- Óvatos bánásmódot igényel
- Hogyan tudom rögzíteni a falra?
- Legegyszerűbben kétoldalas ragasztó használatával
- Van még valami fontos dolog?
- A betűk felületkezelését, festését nem tudjuk vállalni, csak a betűk elkészítését!
- Elemek száma
- 2 db
- A termék cikkszáma
- A termék ára